Elektrikçi 7/24

ELEKTRİKÇİ

Firmamız Ankara 724 Elektrikçi evinizde yada iş yerinizde oluşan tüm elektrik arızalarında hiç bir zaman elektriksiz kalmayın diye elektrikçi mobil araçlarını  Ankara’nın dört bir yanına Nöbetçi Elektrikçi olarak sabitlemiş olup acil elektrikçi ihtiyaçlarınızda hemen adresinize gönderebilmek adına görevlendirmiştir. 2013 yılında Ankara da göreve başlayan firmamız yaklaşık 10 yıldır aynı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.  bu yüzden Elektrikçi denildiğinde Ankara da ilk akla gelen firmayız, tüm elektrik işleriniz uzman ekibimizce zamanında eksiksiz ve garantili olarak yapılmaktadır bizden fiyat almadan iş yaptırmayın

Elektrik Tesisatı Arızaları

Elektrik Tesisatı Tamiri

Eviniz de iş yerinizde yada ofisinizde hiç fark etmeksizin oluşan Elektrik Tesisatı arızalarınızda biz 724 yanınızdayız. Elektrik Tesisatı sorunları , Buat yanmaları , Elektrik kablosu yanmaları , topraklama kablosu  ölçümü , elektrik tesisatı güçlendirme gibi tüm sorunlarınızda bizi dilediğiniz saat arayıp elektrikçi ustası isteyebilir destek alabilirsiniz.

Çalışmayan Priz Yada Lambalar

Prizler Çalışmıyor Elektrikçi

Priz veya Lamba evin olmazsa olmazı evinizde yada iş yerinizde bazı prizler yada lambalar çalışmıyor ise bunun sebepleri  şunlardır. ya sigortalarınızda bozulma yanma mevcuttur, yada çalışmayan o priz yada lambaya gelen elektrik tesisatınızda bir arıza söz konusudur. Biz uzman Elektrikçi Personelimiz ile gelip gerekli keşiflerimizi yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimize yapılacak işi ve tutacak ücreti belirtiyoruz anlaşma sağlanması durumunda ise hemen işe başlayıp kırmadan dökmeden hızlı bir şekilde olun elektrik probleminizi ortadan kaldırıyoruz.

Sürekli Sigorta Atıyor

 Elektrikçi 7/24

Sigortalarınız sürekli atıyor ise bunun bir kaç sebebi vardır ve bu tür arızalarda bilgi sahibi değil iseniz kesinlikle gerek elektrik tesisatı gerek sigorta kutusu olsun müdahale etmeyiniz aksi taktirde sakatlanmalar yada ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. bunun için uzman bir elektrikçi den yardım istemeniz daha doğru olacaktır. Sigortanız sürekli atıyor ise sigorta bozulmuş olabilir , elektrik tesisatınızda yanma yada kısa devre olabilir yada beyaz eşyalarınızdan birinde arıza olabilir bizi gece yada gündüz fark etmez dilediğiniz saat arayabilir adresinize Acil Elektrikçi ustası çağırabilirsiniz. Elektrikçi 7/24

 

Elektrikçi , Ankara Elektrikçi, Ankara 724 Elektrikçi , Nöbetçi Elektrikçi

Hemen Ekip Çağırın

Tüm elektrik arızalarınız ve elektrik teknik servis ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Ustalarımız hemen gelsin.

0539 922 62 31

7/24 Açık Elektrikçi

Ankara'nın tüm ilçelerinde 7/24 aktif elektrik tamiri,onarımı, teknik servisi, montajı hizmetleri veriyoruz. Hızlı servis ve kesin çözüm için bizi arayın.

Hemen Arayın

Ankara En Yakın Elektrikçi

Aktif Elektrik Servisi
Elektrik arızalarınızda, acil durumlarınızda, daima yanı başınızdayız. Ankara Elektrikçi ile güvenli ve hızlı çözümlere sadece bir telefon uzaktasınız.

HİZMETLERİMİZ